Середа, 19 Червня, 2024

Українському хакеру загрожує 20 років в’язниці

Громадянин України зізнався, що був причетний до групи, яка крала корпоративні прес-релізи міжнародних агентств Newswire, Business Wire і Marketwired до їхньої публікації, повідомляє ЛІГА.net. Банда заробила десятки тисяч доларів на продажу цих даних. Загальний збиток від дій хакерів оцінюється в $30 млн.

Вадим Єрмолович визнав у федеральному суді Нью-Джерсі, що він спільно з іще двома українськими хакерами вкрав 150 000 релізів з комп’ютерних мереж новинних агентств. Згідно зі звинуваченням, йому загрожує близько 20-ти років в’язниці.

Єрмолович був заарештований разом з кількома фігурантами у цій справі. Арешти проводилися як у США, так і в Україні. У цілому звинувачення були висунуті дев’яти людям. Єрмолович став четвертим, хто визнав провину. При цьому він став першим хакером з групи шахраїв, який зізнався.

Згідно з матеріалами прокуратури США, з 2010 по 2014 рік група хакерів отримала доступ до ще не опублікованих прес-релізів різних компаній, у яких містилися дані про доходи та інша конфіденційна інформація.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися