Програма залишить програмістів без роботи

Дослідники Массачусетського технологічного інституту спільно з інженерами компанії Adobe розробили програму, яка оптимізує застарілий код значно швидше команди програмістів. Helium здатна проводити оновлення коду і на 400-500% збільшувати продуктивність. Учені заявляють, що програма справляється з оновленням за добу, на що програмісти витратили б 3 місяці.

За словами Саману Амарасинха, професора Массачусетського технологічного інституту, розробка допоможе ІТ-компаніям вирішити «проблему на мільярд», яка полягає в старінні коду продукту та його оптимізації під сучасне «залізо». З такою проблемою саме і зіткнулися фахівці з Adobe, адже Photoshop виповнюється вже 25 років. Компанії раз на кілька років доводиться відряджати на оновлення коду величезну команду програмістів.

«Ми живемо в еру, коли комп’ютерна архітектура змінюється дуже швидко, тому важливо писати код, який працює на багатьох платформах, – каже професор Університету Юти Мері Холл. – Helium є цікавим підходом, який може спростити опис програмного коду та його портування на майбутні архітектури».

У результаті роботи дослідників Helium зміг відновити і оптимізувати код деяких фільтрів Photoshop, прискоривши їх роботу на 75%. У менш оптимізованих програмах за типом IrfanView вдалося прискорити процеси на 400-500%.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я