Кредитка для користувачів МТС: утричі більше бонусів і смартфон

Клієнти «МТС Україна» отримали цього літа більше можливостей у рамках програми лояльності. Протягом липня та серпня вони можуть оформити собі картки «Кредитна картка МТС» і «Преміальна кредитна картка МТС», які надають утричі більше бонусів після першої покупки. Окрім цього, вони матимуть шанс виграти один із двох смартфонів.

Картка «Кредитна картка МТС» надаватиме за першу покупку  700 бонусів, а 1500 бонусів отримають власники кредитки «Преміальна кредитна картка МТС». Вони також візьмуть учать у розіграші двох смартфонів Samsung Galaxy A5.

Особливістю обох карток є можливість отримання додаткового доходу від заощадження власних коштів на картці до 30% річних – нарахування до 25% річних у вигляді грошових коштів на картковий рахунок і 5% річних у вигляді бонусів на мобільний рахунок МТС.

Учасником акції стає кожен новий власник картки МТС від Банку Михайлівський, який оформить картку в липні та серпні, до 31 серпня 2015 року включно. Детальні умови акції доступні за посиланням.

Окрім цього, за кожні 5 гривень, витрачених за допомогою картки, абонент отримує 1 бонус. Так, зробивши покупку на суму 2500 гривень, власник картки отримує 500 бонусів на мобільний номер. За 6 місяців так можна накопичити кількість бонусів, еквівалентну 150 гривням на мобільний рахунок. Якщо на карті протягом місяця буде зберігатись 10 000 грн власних коштів, власник карти отримає 540 бонусів на мобільний номер «МТС Україна», що дозволить заощадити на мобільному зв’язку, обмінявши ці бонуси на 30 грн. Ці бонуси додаються до загальної кількості бонусів, отриманих у рамках програми лояльності «МТС Бонус».

Власники «Преміальної кредитної картки МТС» додатково можуть скористатися послугою Консьєрж-Сервіс, завдяки якій персональний асистент допоможе вирішити будь-який запит клієнта в найкоротші терміни. Високий рівень захисту грошових коштів та швидкість розрахунків клієнта преміальною карткою забезпечить технологія безконтактного чіпа PayPass.

Щоб оформити кредитну картку, необхідно звернутися до найближчого відділення Банку Михайлівський або замовити карту на сайті www.mbank.kiev.ua. При оформленні обраної карти необхідно вказати наявний номер телефону МТС для нарахування бонусів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я