Prometheus запустив найпопулярніший у світі онлайн-курс «Навчаймось вчитись»

На освітній платформі Prometheus почалась реєстрація на перекладений українською мовою найпопулярніший у світі онлайн-курс «Навчаймось вчитись» Барбари Оклі та Терренса Седжновскі. Оригінальна версія курсу на Coursera зібрала вже більше 2 мільйонів слухачів зі всього світу.

Теми курсу:

1. Що таке навчання?
Модуль присвячений вивченню різних способів мислення. Ви навчитесь використовувати ці способи для максимально ефективного навчання. Ми розберемо, як саме влаштована пам’ять та як на наше навчання впливає сон.

2. Як групувати інформацію?
Ви дізнаєтесь, як правильно поділяти інформацію на невеликі блоки для ефективного запам’ятовування. У цьому модулі ми проаналізуємо виклики опанування великих масивів знань та ілюзії компетентності.

3. Гаяння часу та пам’ять
У цьому модулі ми поговоримо про два тісно пов’язаних явища: прокрастинацію та пам’ять. Одна з ключових запорук успіху в навчанні – вміти не гаяти час. Ви також довідаєтесь, як використовувати найпотужніші системи довгострокового зберігання інформації у нашому мозку.

4. Ренесансне навчання та відкриття вашого потенціалу
Ще більше про важливі ідеї та методи навчання. Ви дізнаєтеся, як ефективно навчатися разом з іншими студентами, як розпізнати свої сильні сторони, а також про те, як військові пілоти і хірурги використовують контрольні списки для роботи з надскладними завданнями. Навчайтесь для життя та навчайтесь протягом життя!

Prometheus – неприбуткова платформа масових безкоштовних онлайн-курсів від провідних викладачів України та світу. На сайті навчається вже більше 650 000 слухачів, а курси платформи доступні не тільки через веб, а й через офіційні мобільні додатки Android та iOS.