П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Пульти для телевізора стали одноразовими

Дві подруги з Іспанії винайшли одноразовий пульт дистанційного керування для телевізора. Цей винахід уже оцінили належним чином у багатьох країнах світу, а п’ять готелів Мексики закупили такі гаджети, підрахувавши, що вони також дешевші за звичайні пластикові гаджети.

Авторами новинки є інженер Алісія Мора та її подруга – фахівець з маркетингу Марія. Вони вирішили створити зручний і функціональний аксесуар для телевізора з картону після того, як дізналися, що готельні пульти ДУ є справжніми розсадниками бактерій. На цих гаджетах можна знайти до 68 бактеріальних колоній на квадратний сантиметр. Тоді як на кришці унітазу в громадському туалеті цей показник у вісім разів менший.

Винахід Алісії і Марії називається Bwito та виконаний з картону, тому виріб майже на 100% розкладається. Його розміри – 12,5 см в довжину і 3,5 см у ширину, а вага – усього 15 грамів.

Після використання новинку можна встромити в квітковий горщик і поливати. І тоді з нього виросте м’ята, майоран або петрушка, насіння яких знаходяться в картоні корпусу. Єдина частина, яку не можна так переробити, – мікробатарейка. Її доведеться витягнути перед тим, як посадити, або розчинити пульт у воді.

 

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися