Samsung зникне, як Nokia та BlackBerry

У мобільній індустрії зникло вже багато колишніх лідерів, останніми з яких були Nokia та BlackBerry. Наступним на черзі стане Samsung, який сьогодні показує непогані результати. Але головний операційний директор Motorola Рік Остерлох вважає, що на мобільному ринку падіння лідерів з певною періодичністю є нормальною ситуацією.

«Кожні сім років той, хто був лідером ринку, йде, – говорить Остерлох в інтерв’ю Forbes. – Спочатку Nokia втратила свої позиції, потім BlackBerry. Наступною може стати Samsung».

Минулий рік для Samsung видався досить напруженим. Компанія закрила свій флагманський магазин, а її флагман GALAXY S5 показав провальні результати і став причиною звільнення кількох вищих керівників. Окрім цього, південнокорейський виробник закрив свій онлайновий сервіс та заморозив зарплати своїх менеджерів. Скорочення торкнулися і модельного ряду телефонів: GALAXY Alpha може зникнути першим. Іншим антикризовим заходом компанії стало те, що Samsung вперше за 7 років зайнялася викупом власних акцій.

Питання ціни за смартфони може виявитися одним з найгостріших цього року – флагманські GALAXY S6 та S Edge, які покажуть 1 березня в рамках виставки MWC 2015, можуть стати помітно дорожчими, ніж флагмани минулого. І хоча новинки все одно можуть стати успішними, аналітики впевнені, що це не врятує компанію від падіння прибутку.

 

1 коментар

Comments are closed.