Неділя, 14 Квітня, 2024

RAWG запустила нейронну мережу для пошуку схожих ігор

Платформа RAWG представила нейронну мережу, яка полегшить геймерам процес пошуку ігор. Штучний інтелект навчився відбирати гри, ґрунтуючись на перевагах користувача і аналізуючи контент проекту. До сервісу підключена найбільша в світі мультиплатформенна база ігор, в якій нейромережа за три секунди знайде схожі проекти.

За словами розробників, вони часто спостерігали, як в процесі пошуку геймери використовують схему “знайти схоже на …”. Тепер нейромережа робитиме це автоматично, враховуючи візуальний стиль, геймплей і навіть платформи, на яких грає геймер. На зображенні нижче показано, як штучний інтелект шукає гоночні ігри:

Алгоритм з машинним навчанням працює на порядок краще за стандартні системи рекомендацій, засновані на тегах, категоріях і зібраних метаданих. На відміну від них, він аналізує відразу всю базу ігор та включає таку важливу складову, як візуальний стиль. Адже куди більше шансів, що людина, яка грає в Маріо, любить не просто платформери, а яскраві казуальні проекти.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися