Неділя, 25 Лютого, 2024

У швейцарському селі підключили корів до мережі 5G

Цистертинське абатство поблизу швейцарського селища Таенікон стало тестовим полігоном для випробування 5G. Користувачами швидкісної мобільної мережі стали корови. Вони живуть на фермі, на яку перетворили абатство.

Коровам повісили пристрої 5G, щоб вони постійно були під контролем. Система дозволяє збирати й обробляти дані про надої, здоров’я та інші важливі елементи коров’ячого життя. Розробники кажуть, що рішення можна називати Fitbit для корів. Останній є популярним фітнес-трекером від компанії Fitbit.

Тестування допоможе налагодити роботу віддалених ферм. Воно також дасть постачальнику обладнання Huawei та другому найбільшому оператору країни Sunrise інформацію про особливості роботи мережі.

Вибір Швейцарії, серед іншого, пояснюється тим, що ця країна не входить до Європейського союзу. Останній знаходиться під тиском США, які хочуть, щоб Європа відмовилася від обладнання Huawei. Європа чинить спротив, але Швейцарія взагалі вільна від таких обмежень. Це може зробити країну лідером у розгортанні 5G у регіоні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися