Вівторок, 16 Квітня, 2024

Редактор Excel навчився таємно відтворювати відео

Групові політики, веб-фільтри, обмеження дозволених програм – офісному працівникові сьогодні досить складно відволіктися та відпочити деякий час за своїм робочим комп’ютером. Складно, проте можливо – доводить користувач Reddit з ніком Ayra_ch. Він перетворив редактора Microsoft Excel на відеопрогравач, який вміє таємно відтворювати фільми, щоб це не помітили адміністратори корпоративної мережі та не доповіли про це керівництву.

Ідея такого незвичного використання редактора таблиць полягає в тому, щоб приховати перегляд відео від засобів моніторингу запущених програм. Вони стежать за тим, щоб користувачі не запускали різноманітні утиліти, з відеоплеєрами включно. При використанні в такій ролі Excel системний адміністратор буде бачити, що на комп’ютері запущені лише таблиці, які не викликають підозр.

Вбудований в Excel плеєр побудований на базі макропрограмування і відтворює більшість сучасних стандартів. Більш того, він підтримує навіть відтворення потокового відео шляхом передачі потоку з домашнього серверу через протокол SSH. Він зашифрований, і тому системні адміністратори також не зможуть побачити, які дані по ньому протікають.

Використовувати незвичний відеоплеєр можуть користувачі Windows: автор перевірив його працездатність на 64-бітній версії ОС та 32-бітній версії Excel з Office 2010. Завантажити файл можна зі сторінки автора.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися