Роберт Дауні-молодший хоче врятувати планету за допомогою штучного інтелекту та нанотехнології

Про свої плани стати рятівником планети актор розповів на конференції Amazon Re:Mars, яка пройшла днями у Лас-Вегасі.

Історія Залізної людини, яка завершилася в кінофільмах на найближчі десятиліття, може продовжитися вже в реальному світі. Виконавець цієї ролі Роберт Дауні-молодший хоче стати рятівником нашої планети, використавши для цього, як і його кіношний образ, найсучасніші технології – штучний інтелект та нанотехнології. Поки що, правда, його наміри не більш ніж балачки.

Про свої плани стати рятівником планети актор розповів на конференції Amazon Re:Mars, яка пройшла днями у Лас-Вегасі. Там він оголосив про запуск ініціативної групи The Footprint Coalition, яка має офіційно запрацювати у квітні 2020 року. Поки що доступний її сайт, але інформації на ньому не більше, ніж на поштовій марці.

«Між роботизацією та нанотехнологіями ми можемо значно очистити нашу планету, якщо не повністю, за 10 років, – сказав актор. Він розповів, що на таку думку його наштовхнули експерти, з якими він консультувався. – Боже, я люблю експертів. Вони як Wikipedia, але з особливостями характеру».

Свою промову Дауні-молодший виконав наприкінці дискусії про штучний інтелект у кіношному всесвіті Марвел та про еволюцію героя Тоні Старка.

Актор не поділився якоюсь інформацією про свої плани. Він лише сказав, що невелике зрушення може бути найголовнішою справою його життя.

Дауні-молодший вважає, що штучний інтелект є значним технологічним досягненням, яке дає йому надію. А взятися за порятунок екології планети його змусило усвідомлення власних дій. «Я один як колосальний нічний кошмар для навколишнього середовища», – сказав він.

Актор уже не вперше намагається показати світу можливості та переваги штучного інтелекту. Разом зі своєю дружиною Сюзан Дауні він створив для YouTube документальну серію про штучний інтелект. Це восьмисерійне відео, кожна частина якого триває близько години і вивчає вплив цієї технології на життя людей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я