7 додатків і плагінів, які зроблять Gmail зручнішою

Unsubscriber для Gmail

Unsubscriber – це зручний спосіб відписатися від рекламних розсилок. Сервіс просканує поштову скриньку на Gmail і виведе адреси, на розсилку яких підписаний або може підписатися власник. Далі все просто: свайп вліво – щоб відписатися, свайп вправо – щоб підписатися. Мабуть, найкраще рішення для очищення пошти від мотлоху.

Можна використовувати тут безкоштовно.

Outlook

Outlook – це альтернативний поштовий додаток від Microsoft для скриньки Gmail. Відрізняється продуманим і зручним інтерфейсом. Користувач може одним свайпом архівувати і видаляти повідомлення, налаштовувати час показу для пошти, долучати файли з Dropbox, Google Drive або OneDrive і прямо в додатку переглядати файли з Календаря Google і Google Диска.

Outlook доступний безкоштовно для iOS і Android. Єдине АЛЕ полягає у відносно високому енергоспоживанні.

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook
Developer: Unknown
Price: Free
‎Microsoft Outlook
‎Microsoft Outlook
Price: Gratis+
  • ‎Microsoft Outlook Screenshot
  • ‎Microsoft Outlook Screenshot
  • ‎Microsoft Outlook Screenshot
  • ‎Microsoft Outlook Screenshot
  • ‎Microsoft Outlook Screenshot

Sortd

Sortd – це плагін для браузера, який додасть у Gmail новий скін. Розширення дозволить створити кілька списків, які можна називати на свій розсуд. Повідомлення з поштової скриньки можна перетягнути в будь-який список, що зручно для сортування листів за конкретними темами або від окремих відправників. Ну а якщо всі листи розсортовані, то в список можна вписати, наприклад, перелік покупок.

Sortd for Gmail
Sortd for Gmail
Developer: www.sortd.com
Price: Free
  • Sortd for Gmail Screenshot

Mailpilot

Mailpilot – це поштовий клієнт для iOS і Mac. Головна його фішка – можливість встановлювати нагадування на прочитання листів на будь-який зручний час. Додаток визначає поштову скриньку як «повну» або «неповну» і не прив’язаний до кількості вхідних непрочитаних повідомлень, тому регулярних нагадувань про 100 спамних розсилок не буде. Mailpilot також уміє сортувати пов’язані повідомлення в списки.

Коштує 10 доларів для iOS і 20 доларів для Mac. Завантажити тут.

Gmail Mail Checker

Gmail Mail Checker – ще одне розширення, яке додає кнопку з відображенням кількості непрочитаних листів на панель браузера поруч з адресним рядком. Дуже зручно, тому що позбавляє необхідності регулярно відкривати пошту або нову вкладку для перевірки кількості вхідних. І ще – почистіть скриньку перед установленням, а то 100+ повідомлень непрочитаних спамових розсилок будуть муляти очі.

Google Mail Checker
Google Mail Checker
Developer: google.com
Price: Free
  • Google Mail Checker Screenshot

Ugly Email

Трохи конфіденційності нікому не завадить. Розширення Ugly Email попередить, якщо ваша електронна пошта відстежується. «Стеження» зазвичай ведуть розсильники реклами або інтернет-продавці. Просто не відкривайте відстежувані повідомлення і позбавте себе від гір спаму. Завантажити можна безкоштовно.

Ugly Email
Ugly Email
Developer: uglyemail.com
Price: Free
  • Ugly Email Screenshot

Snapmail

Snapmail – це сервіс, який синхронізується з поштовою скринькою Gmail і дозволяє відправляти самознищувані листи. Таким чином можна зберегти конфіденційну інформацію – відкритий одержувачем лист автоматично видалиться через 60 секунд.

Unknown app
Unknown app
Developer: Unknown
Price: Free
  • Unknown app Screenshot

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я