Субота, 25 Травня, 2024

Росія і Туреччина говорять неправду про збитий літак

Історія зі збитим у турецькому повітряному просторі російським літаком може бути не такою, як про неї розповідається офіційно. Астрофізики Том Доорслаере та Джованні Лапента із бельгійського університету KU Leuven кажуть, що історії російської і турецької сторін неправдиві, якщо користуватися наявними доказами. Спираючись на відео та мапи, які надали обидві країни, науковці опублікували, у чому офіційні версії розходяться із законами фізики.

Офіційна історія така: турецькі авіасили збили один із двох російських літаків після того, як вони проігнорували кілька попереджень про входження у повітряний простір Туреччини. За п’ять хвилин літаки отримали десять попереджень, після чого турецький прем’єр-міністр дав команду на знищення. Обидва знаходилися в турецькому повітряному просторі 17 секунд.

Спираючись на відео, в якому літаку знадобилося 30 секунд, щоб впасти на землю, науковці встановили висоту польоту близько 4500 метрів. Це близько до офіційної висоти польоту, яку озвучила турецька сторона – 5800 метрів.

Туреччина також надала мапу, на якій показано, що російський літак упав на відстані 8 кілометрів від того місця, де в нього потрапила ракета турецького винищувача. Це дає цілком реальну швидкість польоту у 980 км/год.

Але далі починаються розбіжності в підрахунках фізиків та офіційної версії. За даними мапи, літак пролетів у турецькому авіапросторі 2 кілометри, що при швидкості у 980 км/год потребує 7 секунд. Офіційна версія говорить про 17 секунд – для цього швидкість літака мала б бути 420 км/год. Це, кажуть фізики, неможливо з огляду на відео.

Турецька сторона також попереджала літаки десять разів упродовж п’яти хвилин. На швидкості у 980 км/год літак за цей час подолає 80 кілометрів. Фізики задаються питанням: «Як турецькі ВПС могли передбачити, що російські літаки увійдуть у турецький повітряний простір?»

Російська сторона також поділилася власною мапою, на якій літак розвернувся на 90 градусів. Це, за словами фізиків, неможливо.

Таке могло статися лише в тому разі, якщо в літак влучив би у кілька разів важчий об’єкт або він мав би значно більшу швидкість. Науковці кажуть, що ця мапа доводить, що російські пілоти не виконували активних дій, аби оминути турецьку територію.

Navigation

4 КОМЕНТАРІ

  1. На мапі турків ми бачимо петлю. Літак пролетів над Турцією, пішов на коло, за час долання якого отримав 10 попереджень, знову зайшов в межі Турції і отримав навздогін ракету.

  2. вот ебланы!во всякую хуйню верите!ОБСЕ,Вашингтон подтвердили что самолёт не залетал на турецкую землю!

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися