П’ятниця, 14 Червня, 2024

Якими будуть смартфони 2016 року

Виробники гаджетів продовжують працювати над їхніми можливостями та характеристиками. Деякі з особливостей смартфонів 2016 року будуть логічним продовженням цьогорічних напрацювань, а деякі – стануть новинками. Ось чого варто очікувати від телефонів у наступному році.

1. Екрани з роздільною здатністю 4K

У четвертому кварталі поточного року компанія Sony презентувала смартфон з екраном, роздільна здатність якого становить 4K. Але в такому режимі гаджет Sony Xperia Z5 Premium працює не завжди: на 4K можна переключати, коли необхідно відобразити відповідне зображення. Експерти припускають, що у 2016 році телефони з 4K-екранами стануть звичним явищем.

2. Супершвидке заряджання

Китайський виробник смартфонів Huawei створив акумулятор для надшвидкого заряджання. Під час тестової демонстрації батарея ємністю 600 мАг за дві хвилини зарядилася з нуля до 68%. Якщо дана технологія знайде застосування в смартфоні з батареєю, ємність якої становить 3000 мАг, то теоретично п’яти хвилин вистачить на те, щоб зарядити його з 0 до 48%. Супершвидке заряджання може стати другою помітною відмінністю смартфонів 2016 року.

3. Перехід до USB Type-C

У 2016 році багато виробників смартфонів можуть оснастити свої смартфони портами USB Type-C. Відповідний роз’єм може також з’явитися в безлічі ноутбуків і планшетів, оскільки несумісність із більшістю комп’ютерів є основним недоліком цього роз’єму. Завдяки цьому він може стати новим стандартом для підключення периферійних пристроїв.

4. Бездротові платежі

Apple та виробники Android-смартфонів реалізували бездротову оплату телефонами. Експерти вважають, що опція мобільних платежів за допомогою відбитка пальця з’явиться в багатьох смартфонах наступного року.

5. Гнучкі дисплеї

Гнучкі дисплеї – ще один тренд смартфонів 2016 року. Перші гаджети із зігнутими екранами виробники вже показали. Не виключено, що девайси з гнучкими дисплеями можуть у майбутньому замінити собою і смартфони, і планшети.

За матеріалами: SiliconIndia

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися