Росія запустила секретний супутник для спостереження за Україною – ЗМІ

Після успішного запуску космічний апарат отримав позначення Космос 2555. Хоча його призначення невідоме, він має параметри, подібні до двох військових супутників для обробки зображень, запущених у 2018 та 2021 роках

Керівники космічного простору Кремля запустили на орбіту навколо Землі секретний військовий космічний апарат за допомогою нової російської ракети «Ангара 1.2». Запуск відбувся на космодромі Плесецьк у Мирному 29 квітня. Це надсекретна нова радіолокаційна військова супутникова система для використання під час війни в Україні, повідомляють у британському виданні Mirror.

Офіційно Міністерство оборони (МО) Росії 30 квітня повідомило: «З державного випробувального космодрому Міністерства оборони Російської Федерації (космодрому Плесецьк) в Архангельській області бойовий екіпаж Космічних військ аерокосмічних військ сил [ВКС] успішно запустили ракету-носій легкого класу «Ангара-1,2» з космічним апаратом в інтересах Міноборони Росії».

Запуск ракети-носія та космічного апарату на розраховану орбіту відбувся в штатному режимі.

Після успішного запуску космічний апарат отримав позначення Космос 2555. Хоча його призначення невідоме, він має параметри, подібні до двох військових супутників для обробки зображень, запущених у 2018 та 2021 роках. Вони відомі як EMKA-1 та EMKA-2, тому Космос 2555 також може бути супутником обробки зображень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я