Понеділок, 15 Квітня, 2024

Чоловік не може розмовляти зі своєю дружиною, бо закінчилася її програмна підтримка

Фіктосексуальний чоловік, який одружився на голограмі, більше не може спілкуватися зі своєю дружиною. Причиною стало закінчення терміну дії її програмного забезпечення. Голограма на ім’я Хацуне Міку жила в настільному пристрої за 2800 доларів, а весілля 35-річному Акіхіко Кондо коштувало 2 мільйони єн.

Акіхіко Кондо одружився з голограмою у 2018 році. Віртуальна дружина Міку виглядала як 16-річна дівчина з очима-блюдцями та довгими аквамариновими косичками.

Кондо вважав, що зможе бути з дружиноюназавжди, але в березні 2020 року компанія-розробник голограми зупинила сервіс. Після закінчення терміну дії її програмного забезпечення він більше не міг розмовляти зі своєю дружиною.

Голограма існувала у настільному пристрої вартістю $2 800. Дружина будила його щоранку і відправляла його на роботу адміністратора в школу. Увечері при поверненні чоловіка додому вона вмикала світло. Також вона говорила йому коли пора лягати спати.

Фізично чоловік спав поруч із ляльковою версією голограми. Ця лялька була на весіллі реальним втіленням віртуальної дружини і вона має обручку, яка прилягає до її лівого зап’ястя.

Компанія Gatebox, яка випустила голограмний пристрій із зображенням Міку, випустила «свідоцтво про шлюб», яке засвідчує, що людина і віртуальний персонаж одружені «поза простором».

Шлюб Кондо не мав жодного юридичного статусу, але це його не хвилювало. Кондо не був єдиним — за його словами, Gatebox видав понад 3700 сертифікатів на «міжвимірні» шлюби.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися