Розкішні яхти найбагатших техномільярдерів

Журналісти Business Insider зробили добірку яхт, якими володіють найбагатші техномільярдери.

Мільярдери можуть собі дозволити іграшки, про які решта жителів світу може лише мріяти: приватні літаки, гігантські маєтки та навіть цілі острови. Деяким багатіям подобається бавитися яхтами за багато мільйонів доларів. Журналісти Business Insider зробили добірку яхт, якими володіють найбагатші техномільярдери.

  1. Співзасновник Oracle Ларрі Еллісон

Ларрі Еллісон володіє 288-футовою яхтою Musashi, яку він купив у 2013 році. До цього він мав 454-футову яхту Rising Sun, яку розробили у 2005 році спеціально на його замовлення. Вона мала 82 кімнати, кінотеатр, винний погріб та баскетбольний зал. Еллісон продав Rising Sun музичному босу Девіду Геффену за $300 млн.

  1. Директор Apple Стів Джобс

За чутками, яхта Еллісона вплинула на Стіва Джобса, і той захотів власного човна. Його яхту заклали у 2008 році, але Джобсу не вдалося ступити на неї – її завершили в 2012-му, тоді як Джобс помер у 2011-му. Яхта Venus дісталася у спадщину разом із статком у $14,1 млрд його дружині Лорен Пауел Джобс. Судно довжиною 256 футів оцінюють у $130 млн.

  1. Директор Alphabet Ларрі Пейдж

Співзасновник Google, а нині голова його холдингу Ларрі Пейдж вважається багатієм №10 у світі. Він має яхту Senses довжиною 194 фути, яку він за $45 млн купив у 2011 році в новозеландського бізнесмена. На яхті є приватний пляжний клуб, джакузі, сонячні лежаки, крита та відкрита їдальні, майданчик для гелікоптера.

  1. Президент Alphabet Сергій Брін

Сергій є власником яхти Dragonfly довжиною 240 футів, яку він у 2011 році купив за $80 млн. За чутками, це найшвидша на планеті супер’яхта, і вона оснащена танцювальним майданчиком та кінотеатром просто неба.

  1. Голова Google

Колишній голова Google Ерік Шмідт володіє 194-футовою яхтою Oasis. За чутками, вона має басейн та нічний клуб. Судно мільярдер придбав у 2009 році за $72,3 млн.

  1. Співзасновник Skype Ніклас Зеннстром

Зеннстром є фанатом яхт та перегонів на них, і його остання купівля Ran є сьомою в його колекції. Вона також найбільш технологічна і використовує електричну тягу для пересування. Це 40-футове судно бере участь у регатах у команді Ran Racing team, яку у 2008 році організували Зеннстром з дружиною Катериною.