П’ятниця, 21 Червня, 2024

Розмаїття смартфонів зменшується: Asus припиняє лінійку Zenphone

Якщо ви шукали компактний та потужний смартфон Android, лінійка Asus Zenphone була однією з перших рекомендацій. Але Zenfone 10 може бути останнім поколінням цих смартфонів, оскільки Asus продовжує свою організаційну реструктуризацію.

У червні Asus опублікувала внутрішній лист своїм співробітникам, в якому повідомила про майбутню організаційну реструктуризацію. Незважаючи на запевнення своїх співробітників, що не буде втрати робочих місць, у липні компанія скоротила кількість працівників у відділі ПК. Це вплинуло на працівників як на Тайвані, так і в Сучжоу, Китай. Однак скорочення штату не припинилися.

Нещодавно особа, яка знає ситуацію, повідомила, що кілька підрозділів комерційного відділу були поінформовані про значне скорочення, яке вплине на такі групи, як інженери та відділ закупівель, що призведе до скорочення робочої сили на 50%.

Спочатку Asus повідомила про плани щодо переходу команди комерційних комп’ютерів до відділу мобільних телефонів. Тим не менш, люди, обізнані з цією справою, підкреслили, що деякі співробітники, які нещодавно були інтегровані в підрозділ мобільних телефонів, все ще були звільнені.

Компанія зазначила, що намагатиметься влаштувати внутрішніх працівників на вакантні посади. Однак у звіті зазначено, що відділ кадрів не займається цим активно, а натомість очікує, що працівники самостійно знайдуть відповідні внутрішні вакансії.

Причини звільнення співробітників, які були інтегровані в підрозділ мобільних телефонів, а потім були звільнені, також стали відомі. Як відомо, мобільні телефони Asus поділяються на серії ROG і Zenfone. Проте Zenfone 10, за прогнозами, стане останнім поколінням у цій серії. У майбутньому команда Zenfone буде або інтегрована в інші відділи, або безпосередньо об’єднана з командою ROG. Очікується, що поточний раунд звільнень у комерційному відділі Asus триватиме до наступного місяця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися