Понеділок, 24 Червня, 2024

Розроблено імплантат, який змушує мозок «думати», що їсти не хочеться і змушує худнути

Науковці створили імплантат, який натисненням кнопки дозволятиме худнути без мук голоду. Цей девайс змушує мозок «думати», що тіло не хоче їсти.

Смачна їжа часто призводить до тяжких наслідків у вигляді надмірної ваги і супутніх хвороб (діабету, проблем з серцем, суглобами тощо). Коли людина не може сама відмовитися від надмірного споживання калорій доводиться використовувати технічне рішення – вирізати частину її шлунку. Однак це небезпечна та болюча операція.

Розроблений в Університеті Техасу імплантат потребує значно меншого хірургічного втручання. Це «таблетка» розміром близько 1 см, яку необхідно помістити в шлунок і прикріпити до кінця блукаючого нерву. Така процедура є відносно простою.

Сам імплантат представляє собою гнучкий кінчик з антеною та мікропроцесором і світлодіодом в «таблетці». Антена дозволяє гаджету сприймати зовнішні радіховилі, щоб він міг відповідним чином активувати світлодіод. Живлення забезпечується також за рахунок енергії радіохвиль.

При подачі спеціального сигналу імплантат починає відповідним чином активувати світлодіод. Це стимулює блукаючий нерв таким чином, що в мозок починає надходити сигнал ситості. Пацієнт не відчуває голоду, а тому їсть менше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися