Неділя, 14 Квітня, 2024

Наукові розваги на фестивалі «Ніч у Львові»

Цими вихідними у Львові пройде фестиваль, на якому можна вибрати з понад сотні нічних екскурсій, концертів та інших культурних подій. МТС вже третій рік поспіль бере активну участь в організації інноваційних подій в рамках фестивалю «Ніч у Львові». Цього року однією з родзинок фестивалю стане подія «Нічні лабіринти телекомунікацій», в яких свої досягнення презентуватимуть науковці та студенти кафедри телекомунікацій НУ «Львівська політехніка» – переможці конкурсу «Професіонали майбутнього 2014», який «МТС Україна» щороку проводить для студентів-зв’язківців.

Вони проведуть нічну екскурсію в телеком-лабораторії. Знавці сучасних технологій зможуть випробувати свої знання у вікторині, переможці якої отримають у подарунок від «МТС Україна» книгу-бестселер відомого науковця та письменника Мірчіо Кайку «Фізика майбутнього». «Нічні лабіринти телекомунікацій» стартують у п’ятницю, о 21:00, в 11-му корпусі НУ «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 2).

Окрім цього, відвідувачі «Ночі у Львові» зможуть поєднати минуле із сучасним за допомогою технології «доповненої реальності» у неділю, о 19:00, на площі Ринок. Учасники зможуть взяти участь у віртуальній екскурсії, а історик та львівознавець Ілько Лемко розповідатиме цікаві історії про кожне місце чи споруду, які зображені на фото. Знавці старого Львова зможуть випробувати свої сили, а кожен, хто ідентифікує показані фотографії, отримає приз від «МТС Україна».

Фестиваль «Ніч у Льовові» традиційно проходить двічі на рік у липні та листопаді, і тоді нічні екскурсії стають ще однією туристичною цікавинкою міста. Упродовж вікенду культурне життя Львова продовжується до глибокої ночі. Особливістю фестивалю є можливість купівлі квитків через нтернет і продовження руху громадського транспорту до ночі. З програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися