Вівторок, 18 Червня, 2024

Apple готує ще один iPhone SE, презентувати може в квітні

У ЗМІ почала ширитися інформація, що Apple у квітні готує презентацію своїх нових продуктів. Компанія представить друге покоління навушників AirPods Pro та третє покоління iPhone SE. Відомості про це надали постачальники компонентів.

За інформацією японського блогу Mac Otakara, нові AirPods Pro отримають дещо змінений зарядний футляр. Він залишиться тієї ж товщини 21 мм, але отримає висоту 46 мм та ширину 54 мм. Поточний зарядний футляр має висоту 45,2 мм та ширину 60,6 мм.

Продробиць більше немає, але раніше видання Bloomberg повідомляло, що Apple у другому поколінні AirPods Pro хоче зробити їх компактнішими, позбувшись хвоста у нижній частині. Також форма навушників може стати більш округлою для кращого заповнення вуха. Вони можуть бути дещо схожими на навушники Google Pixel Buds.

Третє покоління iPhone SE має стати більшим – діагональ його екрану опиниться в межах 5,5 або 6,1 дюймів. Аналітик Мінг Чи Куо повідомляв, що такий апарат готується до випуску у другій половині 2021 року. Зважаючи, що блог Mac Otakara повідомляє про вихід у квітні, третє покоління iPhone SE може залишитися з екраном 4,7 дюйма як у його попередника.

Друге покоління iPhone SE компанія Apple також представила у квітні. Той апарат виявився iPhone 11 за начинням у корпусі iPhone 8. Оновлення популярного компактного та бюджетного смартфона буде доступно під тим же іменем, що і випущений у 2016 році оригінал.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися