Розроблено перший комерційний акумулятор на основі графену: заряджається за 20 хв

Завдяки підтримці USB-C Power Delivery аксесуар Apollo також може пришвидшити заряджання гаджетів

Компанія Elecjet розробила перший у світі акумулятор з використанням графену. Він виконаний у вигляді павербанка з назвою Apollo і є повноцінним комерційним продуктом. На нього вже можна залишити попереднє замовлення.

Виготовляє графенові елементи живлення компанія CellsX. Основна особливість графенових батарей – швидкість заряджання. Акумулятор здатний відновити свою енергію за 20 хвилин. Для цього потрібна значно більша, порівняно з microUSB, потужність, тому павербанк підтримує технологію USB-C Power Delivery. Для заряджання його потрібно підключати до блоку живлення USB-C потужністю 60 Вт. Звичний блок microUSB на 2 А видає потужність у 10 Вт.

Завдяки підтримці USB-C Power Delivery аксесуар Apollo також може пришвидшити заряджання гаджетів. iPhone X або Galaxy S8 з нуля до 50% потрібно буде 30 хвилин. На повне заряджання iPhone 8 Plus знадобиться півтори години замість звичних трьох.

Продажі Apollo заплановані на весну 2018 року за ціною $59. Зараз розробники збирають гроші на Kickstarter для запуску виробництва.

4 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я