Неділя, 23 Червня, 2024

«Дизлайків» не буде

Кнопка «лайк» є однією з найвідоміших в інтернеті, і Faceook навіть обрала її як емблему до свого дорожнього вказівника до штаб-квартири:

Експерти прогнозують, що з часом у соцмережі може з’явитися її протилежність – кнопка «дизлайк», яка дозволить користувачам висловлювати своє негативне ставлення. Однак розробник клавіші «лайк» Брет Тейлор розповів, що на антипод не варто очікувати.

У своєму інтерв’ю британському виданню Tech Radar він сказав, що кнопка «дизлайк» накличе на Facebook забагато негативного ставлення, адже нею можна зловживати з метою кіберхуліганства. «Тема «дизлайку» підіймалася багато разів, – каже він. – Негативність цієї клавіші має багато поганих наслідків».

За словами Тейлора, клавіша «лайк» у соцмережі з’явилася для того, щоб її користувачі могли поділитися один з одним інформацією тоді, коли їм немає чого сказати. Вона не показує, що людині, яка щось лайкнула, дійсно подобається контент. Вона натякає, що він незвичайний та його варто переглянути.

Водночас Тейлор вважає, що «дизлайк» не буде працювати в такому стилі. «У мене є передчуття, що при появі клавіші «дизлайк» соцмережа стикнеться з дуже негативними соціальними наслідками, – пояснює він. – Якщо хочеться показати свою неприязнь, тоді краще написати коментар».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися