Четвер, 20 Червня, 2024

«Розумні» сережки простежать за здоров’ям

Жіночі прикраси продовжують «розумнішати»: слідом за діамантовим браслетом, який працює ключем до персональних даних власниці, жінки отримали «розумні» сережки Ear-o-Smart. Вони заміняють звичні фітнес-браслети та слідкують за станом здоров’я, дієтою, а також активністю.

Запущені на Kickstarter сережки Ear-o-Smart відстежують серцевий ритм, калорії та рівень активності. До того ж для цього вони використовують такі ж технології, як і фітнес-браслети. Наприклад, за серцевим ритмом сережки слідкують за допомогою фотоплетісмограми – це процес, у якому світло від світлодіоду віддзеркалюється кровоносними судинами та зчитується спеціальним датчиком. Зібрані дані Ear-o-Smart потім по Bluetooth передають на смартфон.

Поточний прототип сережок працює на основі батарейок, проте розробники кажуть, що до початку масового випуску вони замінять їх на акумулятори, які можна буде заряджати по USB. Таке джерело живлення забезпечить до восьми годин неперервної роботи.

У продажу сережки Ear-o-Smart з’являться влітку наступного року. Тоді їх можна буде купити за $150, а тим, кому дизайн цієї біжутерії не подобається, розробники обіцяють за таку ж ціну випустити набір, яким можна оснастити звичайні сережки.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися