Неділя, 10 Грудня, 2023

Про що пишуть 17 листопада

Депутати обіцяють 5G і заборону на рекламу ліків
Депутати в робочому варіанті проекту коаліційної угоди не обділили увагою питання впровадження технологій нового покоління зв’язку, інтернетизації шкіл, бібліотек, розвитку телемедицини. «Забезпечення умов для розвитку телекомунікаційних мереж 4 і 5 поколінь, створення та імплементація дорожньої карти впровадження загальнодержавного широкосмугового доступу до мережі інтернет», – такий гучний пункт міститься в коаліційній угоді, пише Капітал.

Пенетратор не допоміг
Про три божевільних дні Philae на поверхні комети Чурюмова-Герасименка розповіла Lenta.ru.

Огляд твердотільного накопичувача OCZ ARC 100
Завдяки Crucial MX100 і його послідовникам на ринку намітився новий цікавий сегмент – недорогі й вельми продуктивні SSD. Тепер же за його освоєння взялася OCZ, яка показала вкрай цікавий накопичувач ARC 100 – за характеристиками більше схожий на моделі старших лінійок Vector і Vertex, а за ціною – дуже бюджетний, розповідає 3DNews.ru.

Найменший ігровий неттоп. Огляд GIGABYTE GB-BXi5G-760
Що може поміститися в корпус об’ємом всього 0,88 літра? Здавалося б, тільки не сучасний ігровий комп’ютер. І так було до недавнього часу, поки GIGABYTE, широко відомий виробник материнських плат та відеокарт, не випустив неттоп GB-BXi5G-760 з десктопним відеочіпом NVIDIA GeForce GTX 760, пише Ferra.ru.

1 коментар

  1. Пока они введут 3Ж, вся планета уже будет на 20Ж сидеть. Достало, им 7 мало чтобы 3ж запустить на готовом оборудовании, все никак не передеребанят частоты.

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися