Середа, 6 Грудня, 2023

«Розумний» одяг додасть комфорту інтровертам

Створити свій приватний простір можна навіть у натовпі, якщо додати до одягу сучасних технологій. Дизайнер Анук Віпрет з Данії створила «розумний» костюм Spider Dress, який оберігає свого власника від фізичного контакту з іншими людьми за допомогою елементів, що нагадують лапи павука.

Основну частину цього костюму створили за допомогою технології 3D-друку. На плечах розмістилися по три роботизованих лапи, якими керує процесор Intel Edison. Він же отримує інформацію від імплантованих в одяг датчиків наближення та дихання. Коли хтось порушує особистий простір одягнутого в такий костюм користувача, лапи швидко реагують та відлякують непроханого гостя. Якщо ж підходять обережно і повільно, тоді жестикуляція змінюється, і костюм починає підманювати плавними рухами.

Окрім лап, на корсажі встановлені світлодіоди, які імітують очі павука. Вони також реагують на різке наближення людей та починають сигналити з попередженням. Якщо ж до користувача наближуються обережно, тоді вони змінюють підсвітку на м’якішу.

Побачити Spider Dress можна буде на виставці CES 2015.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися