Як зв’язатися з оператором без SIM-картки МТС

Дізнаватися будь-яку інформацію про МТС, його послуги та сервіси стало зручніше, адже для цього не потрібно мати SIM-картку оператора. При цьому зв’язатися зі службою підтримки можна буде так само безплатно завдяки новій «гарячій» лінії.

Раніше безплатно зателефонувати оператору контакт-центру можна було лише за внутрішнім номером МТС 111 або з міських телефонних номерів Києва. Тепер за номером 0 800 40 00 00 можна дізнаватися інформацію, не оплачуючи вартість розмов при дзвінках з міських номерів, а також з номерів інших мобільних операторів України.

Ця «гаряча» лінія відкриває голосове меню з відповідями на найпопулярніші питання абонентів. За статистикою, 40% тих, хто телефонує на неї, вибирають розділ «Як стати абонентом «МТС Україна». Пункт «Найбільш вигідні пропозиції та акції для абонентів» вибирають 26%, ще 25% цікавляться доступом до швидкісного 3G інтернету за допомогою модему, а 10% уточнюють деталі корпоративного підключення.

Отримувати консультацію підтримки також можна за допомогою центру обслуговування на сайті www.mts.ua в розділі «Підтримка». А користувачі соціальних мереж можуть задавати питання на сторінках МТС у Facebook та «Вконтакте».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я