Неділя, 25 Лютого, 2024

Як зв’язатися з оператором без SIM-картки МТС

Дізнаватися будь-яку інформацію про МТС, його послуги та сервіси стало зручніше, адже для цього не потрібно мати SIM-картку оператора. При цьому зв’язатися зі службою підтримки можна буде так само безплатно завдяки новій «гарячій» лінії.

Раніше безплатно зателефонувати оператору контакт-центру можна було лише за внутрішнім номером МТС 111 або з міських телефонних номерів Києва. Тепер за номером 0 800 40 00 00 можна дізнаватися інформацію, не оплачуючи вартість розмов при дзвінках з міських номерів, а також з номерів інших мобільних операторів України.

Ця «гаряча» лінія відкриває голосове меню з відповідями на найпопулярніші питання абонентів. За статистикою, 40% тих, хто телефонує на неї, вибирають розділ «Як стати абонентом «МТС Україна». Пункт «Найбільш вигідні пропозиції та акції для абонентів» вибирають 26%, ще 25% цікавляться доступом до швидкісного 3G інтернету за допомогою модему, а 10% уточнюють деталі корпоративного підключення.

Отримувати консультацію підтримки також можна за допомогою центру обслуговування на сайті www.mts.ua в розділі «Підтримка». А користувачі соціальних мереж можуть задавати питання на сторінках МТС у Facebook та «Вконтакте».

1 коментар

  1. Доброго дня! Не користуюсь стартовим пакетом біля 10-ти років, чи можу я, якимось чином, повернути саме той номер телефону, який в мене був в той час? І якщо можна, то як саме? Після мене, ним користувались, зараз, на скільки мені відомо, зв’язок із ним відсутній

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися