Rustler – GTA з викраденням коней і лицарськими боями

Студія Jutsu Games, з-під рук якої вийшов 911 Operator, розпочала роботу над принципово новим для себе проектом. Rustler називають «середньовічною GTA», і, варто зазначити, цілком заслужено.

Головний герой гри – безрідний аферист-пройдисвіт, якому в середньовічному феодальному суспільстві не світить ні земля, ні лицарство, ні прекрасна дама. Утім, якщо втрачати нічого, то можна відірватися на повну. Перестрілки з арбалета з охоронцями, верхові дуелі, викрадення коней і дрифт на міській площі на возі – це тільки те, що показали Jutsu Games у трейлері.

RUSTLER pre-alfa footage

Take a look at RUSTLER, a new project developed by Jutsu Games :) This is still a very early footage, but if you would like to know more go to Steam and add it to your wishlist :) https://store.steampowered.com/app/844260/Rustler/and yes, a medieval GTA is a good association :)

Posted by Jutsu Games on Thursday, 24 January 2019

Фракції в грі теж на підбір – продажні стражники, порочні служителі церкви, низькорідні селяни, і всі вони можуть видати герою завдання.

Розробники повідомлялось, що в Rustler буде дедматч, кінні перегони, захоплення прапора та лицарські поєдинки. Також заздалегідь попереджають про повну історичну невідповідність, неполіткоректність і стьоб над типовими RPG-«фішками».