Bluetooth навчать шукати гаджети з точністю до сантиметра

Нині пошук предметів за допомогою Bluetooth відбувається через вимірювання сили сигналу між смартфоном та загубленим предметом

Розробники бездротового зв’язку Bluetooth створили нову функцію для цієї технології. Вона дозволить шукати предмети, при цьому точність складе близько сантиметра. Для цього розробники поєднали наявні методи пошуку з використанням Bluetooth з технологією направленого радіовипромінювання.

Нині пошук предметів за допомогою Bluetooth відбувається через вимірювання сили сигналу між смартфоном та загубленим предметом. Однак такий метод має дуже невисоку точність – до 10 метрів.

Група Bluetooth Special Interest Group говорить, що нова технологія підвищеної точності дозволить знаходити не лише загублені предмети. Її також можна використовувати для навігації всередині приміщень. Нове рішення доступне в специфікації Bluetooth 5.1.

Якщо вам цікаво подивитися приклад роботи Bluetooth-маячків для пошуку загублених речей, тоді читайте матеріал «Chipolo: брелок, з яким не загубляться навіть друзі на груповому фото».