Четвер, 13 Червня, 2024

Samsung готує бюджетний гнучкий смартфон серії Galaxy A

Samsung домінує на ринку гнучких смартфонів з кількома пристроями. Південнокорейський гігант вирішив збільшити своє лідерство на ринку гаджетів такого форм-фактора. Разом з підготовкою телефонів Galaxy Z Fold і Galaxy Z Flip наступного покоління, Samsung також може представити більш дешевий складний смартфон серії Galaxy A.

Згідно зі звітом, який надходить від інсайдера з ніком @chunvn8888 у Twitter, компанія Samsung працює над дешевшим гнучким смартфоном, який вийде на ринок як частина серії Galaxy A. Однак смартфон не буде випущений найближчим часом і, ймовірно, стане офіційним десь у 2024 або 2025 році.

Залишається з’ясувати, з яким форм-фактором південнокорейський гігант підійде для гнучкого пристрою серії Galaxy A — схожим на книгу, як  в лінійці Galaxy Z Fold, або розкладачкою як в серії Galaxy Z Flip.

Попит на гнучкі смартфони стрімко зростає. Звіт Display Supply Chain Consultants (DSCC) показує, що відвантаження таких апаратів у першому кварталі цього року зросли на 571 відсоток у порівнянні з аналогічним періодом минулого року з 2,22 мільйонами відвантажених одиниць. Samsung продовжує домінувати на ринку з 74-відсотковою часткою ринку.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися