П’ятниця, 21 Червня, 2024

У телевізорів Xiaomi випадають екрани, тепер вони зможуть попередити про це

У нових смарт-телевізорів Xiaomi виявився масовий дефект – у них випадає екран. Після кількох таких епізодів Xiaomi випустила додаток Self Test, який покаже користувачеві, що у його телевізора скоро випаде матриця.

Китайський технологічний гігант випустив нову програму EA70 Self Check в Китаї нещодавно. Це трапилося після двох випадків, коли в смарт-телевізорів від цього бренду випала панель дисплея. Перший інцидент стався у приймальні фірми, а другий – у будинку користувача. В обох випадках екран впав без впливу будь-яких зовнішніх сил.

Спочатку Xiaomi заявила, що ці дві аварії були поодинокими і рідкісними випадками. Але тепер бренд виступив і заявив, що дві партії з датою виробництва між 14 лютого і 20 березня мають такий дефект. Це спонукало виробника випустити  програму самоперевірки, яка допоможе користувачам перевірити, чи загрожує їхньому смарт-телевізору випадіння екрану.

Крім того, компанія також оголосила, що надаватиме безкоштовне обслуговування на місці для телевізорів EA70, які підпадають під ексклюзивний план обслуговування. Користувачі також можуть зв’язатися з офіційною службою підтримки клієнтів, щоб записатися на обслуговування на місці. Він навіть пропонує додаткове два роки розширеного гарантійного обслуговування для телевізорів EA70.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися