Samsung оголосив дату другого старту гнучкого Galaxy Fold, але аналітики кажуть, що девайс може затриматися з іншої причини

Як запевняють у Samsung, початок продажів революційного Galaxy Fold заплановано на вересень цього року

Хоча Samsung уже оголосив про готовність свого гнучкого смартфона Galaxy Fold і назвав, коли можна очікувати початок продажів, аналітики IHS Markit кажуть, що рано радіти. За їхніми словами, девайс може затриматися, і цього разу причиною вже не буде гнучкий екран.

Як запевняють у Samsung, початок продажів революційного Galaxy Fold заплановано на вересень цього року. Спочатку цей пристрій ціною $1980 мав з’явитися в продажу вже у квітні, але в нього виявилися проблеми з надійністю, і розробник скасував запуск та відкликав видані тестові апарати на доопрацювання.

Оголошення про запуск Galaxy Fold з’явилося на фоні торгової сварки Південної Кореї та Японії. Остання постачає критичний компонент для багатьох телефонів. Японія обмежила експорт ключових матеріалів деяким найбільшим компаніям, серед яких виявилася і Samsung. Зменшення поставок стало відповіддю на рішення південнокорейського суду, котрий наказав японським компаніям, які використовували рабську робочу силу протягом Другої світової війни, компенсувати жертвам їхні страждання.

Японська компанія Sumitomo Chemical постачає спеціальну плівку, яка використовується для виробництва екранів OLED. Захисна поліімідна плівка для Galaxy Fold є приємним на дотик прозорим покриттям, яке можна згинати багато разів і на якому не з’являються видимі механічні пошкодження. Ця поліімідна плівка приклеюється на гнучку панель OLED.

Південнокорейські медіа повідомили, що флуоріновий поліімід, із якого вона виготовляється, японська влада внесла у список заборонених до експорту. Замінити японських постачальників досить складно. Компанії цієї країни контролюють до 70% ринку флуорінового полііміду. У деяких інших галузях вони контролюють до 90% ринку. Наприклад, японська компанія Nichido Denko виробляє гнучку плівку-поляризатор для Galaxy Fold.

У Південній Кореї є компанія, яка також виготовляє прозорі поліімідні плівки. Фірма називається Kolon, і вона постачала матеріали для першого в історії комерційного гнучкого смартфона Royole FlexPai. За чутками, вона також постачає продукцію для гнучкого Motorola RAZR. Однак існують побоювання, що її виробничий процес також може постраждати від заборони японської влади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я