Понеділок, 4 Грудня, 2023

Samsung патентує годинник з проектором

Корейська компанія планує створити смарт-годинник, який буде відображати зображення на різних поверхнях. Для цього розробники оснастять його мініатюрними проекторами. Про це повідомляє PhoneArena.

Samsung патентує годинник з проектором

Гаджет зможе проектувати пункти меню, буквено-цифрову клавіатуру безпосередньо на руку користувача. Елементи управління можна буде виводити навіть на пальці. Спеціальні фотосенсори дозволять визначити зону зображення, до якої доторкнувся користувач, і згенерувати потрібну команду.

Samsung патентує годинник з проектором

Крім цього, за допомогою проекторів можна буде виводити зображення на поверхню столу, стіни та на інші предмети. Розумний годинник зможе взаємодіяти з гарнітурою, наприклад, з окулярами. Така комбінація допоможе домогтися ефекту віртуальної реальності, якщо у творців вийде втілити цю задумку.

Samsung патентує годинник з проектором

Проекція зображень дозволяє усунути таку незручність при роботі з екраном «розумного» годинника, як занадто дрібна графіка. А датчики, що визначають точки контакту пальців з робочою поверхнею, спрощують введення інформації і взаємодію з елементами інтерфейсу.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися