Неділя, 26 Травня, 2024

Samsung перенесла свій браузер з Android на Windows

Браузер Samsung Internet часто потряпляє в списки найкращих браузерів на Android, навіть перевершуючи Google Chrome у деяких сферах. Він дуже швидкий і має низку корисних функцій. Донедавна ця програма була доступна лише на смартфонах та планшетах Android, але нещодавно Samsung випустила версію для комп’ютерів на базі Windows.

Браузер Samsung Internet доступний в Microsoft Store (https://apps.microsoft.com/detail/XPDCMJG5PTR3TP?hl=uk-ua&gl=UA) і працює на всіх комп’ютерах і ноутбуках Windows, а не лише на тих, які виробляє Samsung.

Найбільшою перевагою Samsung Internet в настільній операційній системі є синхронізація даних веб-перегляду між телефоном і ПК. Відсутність такої синхронізації перешкоджає багатьом користувачам використовувати Samsung Internet як основний браузер на своїх телефонах і планшетах.

На жаль, Samsung ще не реалізувала повноцінну підтримку синхронізації в Samsung Internet для Windows. Хоча ви можете увійти за допомогою свого облікового запису Samsung, наразі можна синхронізувати лише історію веб-перегляду, закладки, збережені сторінки та відкриті вкладки. Синхронізація паролів ще недоступна.

При першому запуску Samsung Internet у Windows можна імпортувати історію веб-перегляду, закладки/вибране та пошукові системи з інших браузерів, зокрема Google Chrome і Microsoft Edge. Закладки також можна імпортувати за допомогою файлу HTML.

Що стосується інших функцій, Samsung Internet у Windows має підтримку блокувальника реклами, анонімний режим, підтримку розширень, світлі та темні теми та деякі інші.

Оскільки Samsung Internet базується на проекті Chromium з відкритим кодом, він повинен підтримувати розширення та доповнення, які працюють у інших подібних браузерах, наприклад Chrome і Microsoft Edge. Хоча наразі кнопка встановлення розширень неактивна.

Продуктивність Samsung Internet у Windows досить слабка. Прокручування дуже відстає, ніби браузер не підтримує навіть частоту оновлення 60 Гц, не кажучи вже про вищу частоту оновлення, яку можна знайти на сучасних настільних моніторах. Його продуктивність різко контрастує з версією програми для Android, де він працює плавно та швидко.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися