Samsung представив спеціальні джинси для смартфона Galaxy Z Flip3

Джинси з кишенею для гнучкого смартфона продаються в роздріб за 1499 доларів США

Компанія Samsung представила австралійським користувачам джинси з обмеженим тиражем. Цей одяг розроблений спеціально для Galaxy Z Flip3. Фішкою штанів є дизайн в стилі 2000-х та спеціальна кишеня для цього фліп-телефону.

Джинси випустили у співпраці з одним з найпопулярніших брендів джинсового одягу в Австралії Dr Denim.

У прес-релізі штанів Z Flip Pocket компанія пише, що великі кишені кишені вже не потрібні. Вони займають занадто багато місця, виглядають не стильно, а новітні телефони ковзають в них. Джинси Z Flip Pocket Denim, перероблені таким чином, щоб вони підходили виключно для Galaxy Z Flip3, і залишають великі кишені в минулому. Маленькі квадратні кишені краще обрамляють ноги, пишуть піарники компанії.

Хейлі Уолтон, керівник відділу маркетингу брендів Samsung Mobile, сказала: «Смартфони часто не підходять для кишень, тому ми використовували рекомендації Dr Denim по стилю для розробки джинсів, які змінюють кишенькову норму і ідеально підходять для нашого компактного Galaxy Z Flip3. Наші користувачі Galaxy Z Flip3 очікують найкращого дизайну та зручності у використанні, і що може бути краще для наших преміум-телефонів, ніж ідеальна пара джинсів на замовлення».

Без необхідності у великих кишенях при використанні нового Galaxy Z Flip3, задні кишені на джинсах прибрали. Замість цього залишили одну невелику кишеню на передній частині стегна. Вона зменшена до точних розмірів Galaxy Z Flip3. Оригінальні передні кишені були прошиті двома фірмовими ZS-стильним шаблоном, натякаючи на гнучку серію смартфонів Galaxy Z.

Обмежений тираж джинсової тканини з відкидною кишенею Z обмежений 450 парами. І щоб зробити це ексклюзивне видання ще більш привабливим, як Galaxy Z Flip3, так і Z Flip Pocket Denim поставляються в стильній упаковці.

Джинси з кишенею для гнучкого смартфона продаються в роздріб за 1499 доларів США. Така ціна, можливо, зумовлена наявністю Galaxy Z Flip3 в комплекті. Штани доступні як для чоловіків, так і для жінок на веб-сайті Dr Denim.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я