Понеділок, 20 Травня, 2024

На YouTube з’явився канал, що подолав рубіж у 100 млн підписників

Уперше в історії YouTube з’явився канал, що набрав 100 мільйонів підписників. Це індійський блог T-Series, автор якого вже давно конфліктує з найвідомішим YouTube-блогером Феліксом Чельбергом, більше відомим під своїм ніком PewDiePie.

Деякі експерти припускають, що саме боротьба з PewDiePie дозволила T-Series досягти своїх рекордних результатів. За останні два місяці канал набрав майже 10 мільйонів глядачів. T-Series – це індійський лейбл, на чийому каналі вивантажені лише трейлери до фільмів та музика.

Війна T-Series з PewDiePie почалася в серпні 2018 року, коли останній заявив, що може легко обігнати T-Series, і попросив своїх фанатів про допомогу. Узимку того ж року невідомі хакери зламали 50 тисяч принтерів у всьому світі на користь PewDiePie. Машини роздруковували прохання підписатися на канал PewDiePie. Тоді хакери використали захоплені принтери, в яких прохали людей підписуватися на канал PewDiePie, відписуватися від T-Series, а також поширювати інформацію в соцмережах з хештегом #SavePewDiePie – врятувати PewDiePie. На той час в обох каналів було по 73 млн користувачів з розривом між ними у кілька десятків тисяч.

Попри всі старання фанатів, PewDiePie займає друге місце за популярністю на YouTube. Зараз у нього 96,1 мільйонів підписників. До цього канал PewDiePie протягом шести років залишався найпопулярнішим на YouTube. Визнаючи поразку, блогер випустив музичне відео із зізнанням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися