Субота, 20 Квітня, 2024

Про що пишуть 1 грудня

Українці залишаються безправними перед Facebook
Українці залишаються беззахисними перед світовими інтернет-корпораціями. Винна в цьому також і держава: у нас немає кому представляти інтереси громадян у світовому онлайні. Єдиний спосіб для українських користувачів соціальної мережі Facebook захистити себе від використання в комерційних цілях їх персональних даних – видалити акаунт, повідомляє Капітал.

Комп’ютери українських чиновників перетворилися на зброю хакерів
Близько 40% адрес комп’ютерів, які використовуються в українських держорганах, були задіяні кіберзлочинцями для розсилки спаму, DDoS-атак, крадіжки даних, пише Капітал.

Держава і розробники ПЗ не зійшлися в планах
План держпідтримки софтверної індустрії на 2015 рік розчарував і не витримав критики глав провідних розробників ПЗ, розповідає ProIT.

Роботи на службі людей: винаходи, які готові допомагати людині в повсякденному житті
У матеріалі 3DNews.ru мова йде про роботів-прислужників та автоматизованих помічників, прототипи яких з’явилися більш ніж півстоліття тому.

Огляд твердотільного накопичувача Transcend SSD370
Останнім часом у продажу з’явилося багато SSD, заснованих на нових і оригінальних контролерах. Transcend SSD370 – яскравий приклад такого накопичувача: він базується на чіпі SMI SM2246EN. Чи може таке рішення протистояти накопителям лідерів ринку хоча б в нижньому ціновому сегменті, з’ясовував 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися