Вівторок, 21 Травня, 2024

Samsung проклала дорогу смартфонам з 6 ГБ «оперативки»

Південнокорейський технологічний гігант Samsung оголосив про початок масового виробництва нових модулів оперативної пам’яті LPDDR4, яка також підходить для смартфонів. Ємність чіпів, які виробляються за 20-нанометровим техпроцесом, складає 12 Гбіт – рекордне на сьогодні значення. Виробник каже, що це досягнення дозволить створювати смартфони з 6 ГБ оперативної пам’яті.

12-гігабітний чіп здатний зберігати 1,5 ГБ інформації (в одному байті 8 біт), але якщо об’єднати 4 таких чіпи, то можна отримати 6 ГБ. Як повідомляє корейський виробник, нова пам’ять на 30% швидше (4226 Мб/с) актуальних 8-гігабітних рішень її ж виробництва, а також споживає на 20% менше енергії.

Торік Samsung стала першою компанією, яка запустила масове виробництво 8-гігабітних чіпів (1 ГБ) LPDDR4. Ці напрацювання вже представлені на ринку, а максимально можлива конфігурація (чотири чіпи в сумі на 4 ГБ) зустрічається в тих же Samsung Galaxy S6 edge + і Galaxy Note 5.

Виробник обіцяє появу 6 ГБ «оперативки» у флагманах наступного покоління. Такий обсяг, за його словами, принесе безшовну багатозадачність і максимальну продуктивність у сучасних ОС.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися