Понеділок, 15 Квітня, 2024

Samsung та LG поступаються китайським виробникам

Китайські виробники смартфонів перевершили своїх південнокорейських конкурентів та сукупно мають більшу частку світового ринку за II квартал 2014 року. Про це повідомляється в опублікованій доповіді Федерації корейських промисловців (FKI).

Спільна частка світового ринку дев’яти китайських компаній – Huawei, Lenovo, Xiaomi, Coolpad, ZTE, TCL, Vivo, Oppo і Gionee, – на другий квартал 2014 року складає 31,3%. При цьому південнокорейські гіганти LG та Samsung мають на двох 30,1%, левова частка з якої належить Samsung. Ця компанія відвантажила 74 млн пристроїв і тому зайняла 25,2% ринку.

Ще два роки тому ситуація на ринку смартфонів була зовсім іншою: китайці мали лише 14,6%, до того ж на світовому ринку грали всього п’ять компаній. Корейським виробникам тоді належало вдвічі більше – 34,8%.

У дев’ятці китайських лідерів перші три місця зайняли Huawei, Lenovo і Xiaomi, яким належить 17,3%. Це на 5,4% більше частки Apple на світовому ринку.

Федерація корейських промисловців пояснює таке зростання китайських марок більш вигідною ціною на смартфони, які протягом двох років наповнили ринок. FKI радить південнокорейським компаніям звернути увагу на інші галузі, щоб уникнути подальших збитків.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися