П’ятниця, 14 Червня, 2024

Samsung відмовиться від власних чипів у Galaxy S23

Покупцям Galaxy S23 не потрібно буде шукати американську версію гаджета, щоб отримати трохи більше продуктивності. Samsung планує відмовитися від власних процесорів Exynos у цих смартфонах. Компанія глобально використовуватиме чипи від Qualcomm.

Samsung уже багато років випускає для американського ринку смартфони на процесорах Qualcomm відповідно до судового наказу. В усіх інших країнах її флагмани продаються з чипами Exynos. Однак смартфони на Exynos виявляються менш продуктивними, ніж такі ж самі гаджети на Qualcomm.

Аналітик Мін-Чі Куо повідомив, що на ринку зараз відбувається суттєва перебудова внаслідок рішення Apple розпочати виробництво власних чипів та висока продуктивність процесорів Apple M1 і M2. Samsung має намір конкурувати в таких умовах, тому чипи Qualcomm, швидше за все, стануть єдиним варіантом процесорів для Samsung Galaxy S23.

Спочатку аналітик припускає, що Samsung використовуватиме Qualcomm як єдиний процесор для Galaxy S23. Поточні Galaxy S22 використовують Qualcomm у 70% гаджетів.

Південнокорейська компанія не використовує власний процесор Exynos 2300, оскільки він не може конкурувати з топовим Qualcomm Snapdragon SM8550. Чип Snapdragon не лише має більшу потужність та енергоефективність, а й краще підходить для правил проектування TSMC (найбільша у світі фабрика по випуску топових процесорів).

Qualcomm значно виграє від рішення Samsung, отримавши більшу частку ринку висококласних Android у 2023 році, пише аналітик.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися