Четвер, 30 Листопада, 2023

Samsung випустила Exynos Modem 5100 – перший модем, який повністю сумісний зі специфікацією 5G

Південнокорейський виробник Samsung презентував мобільний модем, який, за його словами, є першим у галузі повністю сумісним зі специфікаціями 3rd Generation Partnership Project (3GPP) Release 15 (Rel.15). За цією назвою ховається найсучасніший стандарт мобільного зв’язку 5G New Radio (5G-NR).

Новий модем розрахований на виробництво за 10-нанометровим технологічним процесом. Він підтримує радіодіапазони до 6 ГГц і міліметрові хвилі. Програмне та апаратне забезпечення модема дозволяє гаджетам з ним працювати в старих мережах стандартів 2G GSM/CDMA, 3G WCDMA, TD-SCDMA, HSPA і 4G LTE.

Новинка забезпечує максимальну швидкість пересилання даних у 2 Гбіт/с в діапазоні sub-6GHz і 6 Гбіт/с у діапазоні міліметрових радіохвиль. Це приблизно у 1,7 і 5 разів швидше, ніж у попередньої розробки Samsung. У мережах 4G швидкість може досягати 1,6 Гбіт/с.

У Samsung говорять, що новинка підходить не лише для смартфонів. Компанія пропонує вбудовувати її також у пристрої інтернету речей. Партнери південнокорейського виробника почнуть отримувати попередні зразки до кінця нинішнього року Для партнерів компанії модем буде доступний до кінця року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися