Неділя, 21 Квітня, 2024

Samsung випустила мультсеріал для власників своєї гарнітури віртуальної реальності Samsung VR

Компанія Samsung Electronics презентувала власникам своєї гарнітури віртуальної реальності ексклюзивний мультсеріал Bro Bots. Це перше творіння для віртуальної реальності, яке перекладене на російську мову. Дві серії віртуального мультфільму вже у відеосервісі Samsung VR.

Bro Bots є фантастичною комедією, дія якої відбувається в недалекому майбутньому. Роботи навчилися мислити і розмовляти та існують разом з людьми.

Комедію роблять головні герої серіалу, Отіс і Роберто, які абсолютно протилежні за характером. Отіс – освічений і ввічливий робот, Роберто грубуватий і любить подражнити свого напарника. Утім, ці відмінності не заважають роботам залишатися найкращими друзями. Разом вони переїжджають з рідної Великобританії в Нью-Йорк, щоб стати поліцейськими і розслідувати загадкові злочини.

Мультсеріал створили в рамках ініціативи Samsung Pilot Season, яка має наповнити відеосервіс Samsung VR ексклюзивним контентом для віртуальної реальності. Цим у Samsung хочуть підвищити привабливість віртуальної реальності та стимулювати розвиток незалежного кінематографа для віртуальної реальності.

Samsung у рамках програми Pilot Season надала ряду невеликих студій гранти на створення оригінальних VR-епізодів, а також можливість використовувати Samsung 360 Round – професійну камеру для зйомки відео у форматі 360. Ці серіали ексклюзивно доступні в сервісі Samsung VR.

Подивитися шоу Bro Bots власники Samsung Gear VR можуть, зайшовши в додаток Samsung VR. Також можна завантажити додаток у магазині Play Market для можливості перегляду без окулярів Gear VR. Окуляри Gear VR сумісні зі смартфонами Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge +, S7, S7 Edge, S8, S8 +, S9, S9+, A8, A8 +, Note 5, Note 8 і Note 9.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися