Понеділок, 20 Травня, 2024

Samsung випустив духовку, що працює блогером: вона веде трансляцію приготування страв

Духовка Bespoke AI Oven має семидюймовий екран і сенсорне керування. Способи приготування включають повітряне су-виде, смаження на повітрі та приготування на пару. І процес приготування їжі бачитиме не лише користувач духовки, а й увесь інтернет. Адже вона має всередині вбудовану камеру зі штучним інтелектом, яка може вести пряму трансляцію приготування страв.

За словами Samsung, камера може запропонувати оптимальні налаштування приготування. Якщо, звісно, вона розпізнає блюдо.

Крім того, духовка може надсилати користувачеві попередження, щоб запобігти підгорянню їжі. Юзер і сам може дивитися на процес та керувати духовкою за допомогою екрана на ній або робити це дистанційно через програму SmartThings.

Духовка пропонує зробити фотографії свого кулінарного творіння на пам’ять або для соцмереж. Вона також може транслювати відео в прямому ефірі, що може допомогти початківцям творцям Twitch знайти свою нішу.

Крім того, духовка має інтеграцію Samsung Health і може аналізувати статистику тренувань і цілі дієти на основі наявних у інгредієнтів. Піч Bespoke AI Oven вже доступна в Європі, а цього літа з’явиться в Північній Америці.

Кількома днями раніше стало відомо про холодильник від Samsung, який компанія адаптувала для перегляду YouTube та TikTok.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися