Понеділок, 15 Квітня, 2024

Заміна акумулятора на оригінальний в iPhone, iPad, Mac обійдеться на $20-$50 дорожче: Apple піднімає ціни

Якщо ви планували скористатися офіційною послугою Apple щодо заміни акумулятора в iPhone, iPad і Mac, варто це зробити до 1 березня 2023 року. Незабаром користувачі гаджетів Apple зіткнуться з підвищенням ціни на заміну батареї на оригінальну. Зростання торкнулося акумуляторів для iPhone, iPad і Mac, на які не поширюється гарантія.

Ця зміна ціни торкнеться iPhone 13 і старіших моделей, оскільки iPhone 14 щойно вийшов. Заміна батареї обійдеться на 20 доларів дорожче:

  • Моделі iPhone з Face ID: з 69 до 89 доларів США;
  • Моделі iPhone з Touch ID: з 49 до 69 доларів.

Інформація доступна на сторінці служби підтримки Apple щодо обслуговування акумулятора iPhone. Внизу сторінки розміщене таке пояснення:

Поточна плата за негарантійне обслуговування батареї діятиме до кінця лютого 2023 року. З 1 березня 2023 року плата за негарантійне обслуговування батареї буде збільшена на 20 доларів США для всіх моделей iPhone до iPhone 14.

Підвищення ціни буде глобальним, оскільки користувачі в Європі та інших країнах помітили подібну заяву на своїй локальній сторінці служби підтримки Apple щодо батареї iPhone.

Заміна батареї Mac або iPad, що не обслуговується гарантією, обійдеться дорожче. У той час як заміна в новіших моделях iPad і MacBook Air отримає підвищення на 20 доларів, плата за заміну батареї в MacBook Pro зросте на 50 доларів.

Тим, хто купив участь у програмі розширеного сервісного обслуговування AppleCare та AppleCare Plus на своїх пристроях, не потрібно платити комісію за заміну батареї, коли її залишкова ємність складе менше 80%.

Замінити акумулятор в iPhone власними силами не вдасться, навіть якщо це оригінальний акумулятор з іншого айфону. Компанія блокує нормальну роботу заміненого акумулятора по його серійному номеру.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися