Selfie-time: 7 додатків на iOS та Android для крутих селфі

Відтоді як у телефонах з’явилася фронтальна камера, соцмережі змінилися до невпізнання. Більшу частину фотографій середньостатистичного користувача складають саме селфі, тому сьогодні ми розповімо про найкращі додатки для iOS і Android, які допоможуть зробити справді круті селфі.

Retrica

Відкриває наш список, мабуть, найвідоміший селфі-додаток, який із часу появи еволюціонував у повноцінну соцмережу, дуже схожу на Instagram. З інструментів для обробки фото Retrica може запропонувати цілу тонну різноманітних фільтрів, які можна використовувати як для звичайних, так і для анімованих селфі. Ручного налаштування та іншого інструментарію практично немає, але не всім вони потрібні.

‎Retrica - Die ursprüngliche
‎Retrica - Die ursprüngliche

Bestie

Bestie, як і попередній додаток, пропонує для обробки фото кілька сотень фільтрів різної тематики. Користувач може довантажувати нові фільтри в міру необхідності, вказавши потрібну тему. Крім фільтрів програма може запропонувати різні маски й ефекти доповненої реальності.

B612

Теж одна з топових селф-програм. З моменту виходу зазнала багато змін і тепер може запропонувати користувачеві цілий набір фільтрів, з налаштуваннями та інструментами для корекції обличчя включно. У базі програми також кілька сотень масок, разом з анімованими (запускаються при відкритті рота).

B612 - Beauty & Filter Camera
B612 - Beauty & Filter Camera
Developer: SNOW, Inc.
Price: Free
‎B612 - Beauty & Filter Camera
‎B612 - Beauty & Filter Camera

Cymera

Мабуть, найпотужніша з розглянутих програм. Cymera відрізняється величезною кількістю фільтрів, можливістю налаштовувати відображення вручну, базою різних стікерів та анімованих ефектів, інструментами для корекції обличчя. Причому фото для редагування можна зробити безпосередньо в програмі або завантажити готове з галереї.

‎Cymera
‎Cymera
Price: Free+

MomentCam

За допомогою MomentCam можна робити незвичайні селфі, здатні перетворювати вас на карикатурний малюнок. Додаток перемальовує обличчя користувача, яке потім можна комбінувати з різними картинками, додаючи ті самі карикатурні ефекти. Ще одна особливість програми – фотографії можна перетворити на гіфку, яка буде передавати різні емоції.

‎MomentCam
‎MomentCam
Developer: Eureka Studios
Price: Free+

MSQRD

Один з перших і найбільш популярних «snap»-додатків, що допоможе перетворитися на різних істот і персонажів за допомогою реалістичних масок. MSQRD пропонує кілька сотень масок, до того ж їх можна використовувати не тільки для фото, але і для запису відео.

MSQRD
MSQRD
Developer: Facebook
Price: Free

Color Pop Effects

Програма-лідер для створення чорно-білих фото з кольоровими вставками в певних місцях. Саме цей ефект і є фішкою додатка – він дозволяє створювати сучасні круті фото з акцентом уваги на тій чи іншій точці. У платній версії можна навіть замінювати кольори й використовувати фільтри.

1 коментар

Comments are closed.