МТС допоможе переселенцям зі сходу

Наш оператор допоможе своїм абонентам упоратись з питаннями, які виникли через складну ситуацію у східних регіонах України та Криму. Користувачі МТС, які змушені були полишити свої домівки, зможуть простіше вирішити проблему переселення та соціального забезпечення. Адже їм не потрібно пам’ятати номери урядових організацій – до них вони зможуть телефонувати через короткий номер 111.

«У стресових ситуаціях складно згадати номери гарячих ліній урядових та волонтерських організацій, до яких можна звернутися за допомогою, – зазначила  Наталія Кукуріка, координатор соціальних проектів «МТС Україна». – Ми запропонували виділити окрему гілку на номері 111, який знають усі абоненти мобільного зв’язку, для того щоб об’єднати найбільш актуальні номери. Першим на нашу пропозицію відгукнувся Урядовий контактний центр, який за день обслуговує близько 4000 дзвінків. Щойно ми отримаємо підтвердження від волонтерських організацій, гілку на номері 111 буде розширено».

Під час дзвінку в центр обслуговування абонентів МТС на номер 111 серед стандартної інформації, яка зазвичай пропонується користувачам, одним з пунктів меню буде зв’язок з «Гарячою лінією для переселенців з Донецької та Луганської областей». Для контрактних абонентів це пункт голосового меню під номером «9», для абонентів передоплати – під номером «8». Натискаючи відповідну цифру, абонент почує: «Для з’єднання з урядовою “гарячою лінією” натисніть “1”». У разі вибору цього пункту дзвінок автоматично переадресується на номер урядової «гарячої лінії» 0-800-507-309. Дзвінок на номер 111 безоплатний для абонентів МТС.