Четвер, 22 Лютого, 2024

Сервіс Google Play став найбільшою платформою для додатків

Глава сервісу Google Play в азіатсько-тихоокеанському регіоні Джеймс Сандерс заявив, що Google Play є найбільшою платформою для мобільних додатків в усьому світі. Свою заяву він зробив під час конференції Google «Go Global», яка проводиться щорічно на Токійському ігровому шоу для розробників магазину додатків.

Google Play

За його словами, у 2016 році користувачі завантажили 82 млрд програм та ігор з Google Play проти 65 млрд роком раніше. При цьому кількість користувачів, які платять за контент в магазины додатків, зросла на 30%.

Розповідаючи про можливості магазину, Сандерс зазначив, що сервіс підтримує оплату дебетовими і кредитними картками в 135 країнах світу, а також оплату контенту з телефонних рахунків, співпрацюючи зі 140 операторами в 55 країнах світу.

Щоб допомогти розробникам покращити перспективи в бізнесі і залучити більше клієнтів, Google не тільки продовжує вдосконалювати управління магазину, наприклад, розширюючи можливості дистрибуції й аналізу. Компанія також підсилює підтримку віртуальної і доповненої реальності, а також налагоджує інтеграцію контенту з хромбуками.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися