Вівторок, 18 Червня, 2024

Ще один популярний бренд смартфонів продаватиме мобільники без зарядних пристроїв

Xiaomi анонсувала свій Redmi Note 11SE, і хоча більша частина інформації зосереджена навколо специфікацій телефона, офіційна сторінка Xiaomi India підтверджує, що телефон поставлятиметься без зарядного пристрою.

Xiaomi припинила комплектувати зарядними пристроями свої телефони, починаючи з Mi 11 минулого року. Але це буде перший випадок, коли телефон бренду Redmi поставляється без зарядного пристрою.

В комплект поставки Note 11 SE входить телефон, кабель USB-C, інструмент для виймання SIM-карти, захисний футляр, короткий посібник користувача та гарантійний талон.

Поки що усі інші телефони Redmi, які продаються на веб-сайті Xiaomi India, мають зарядний пристрій у комплекті, тому ще невідомо, чи Note 11 SE є винятком, чи майбутні телефони Redmi також постачатимуться без адаптера живлення.

Тренд продавати телефони без зарядного адаптера в коробці започаткувала Apple в 2020 році. Компанія мотивувала це піклуванням про екологічність, але експерти переконані, що справа в додатковому прибутку, адже тепер покупці айфонів змушені додатково купувати зарядний пристрій ціною кілька десятків доларів.

Традиційно, спершу покепкувавши в соцмережах, а потім зробивши так само, ініціативу Apple підхопила Samsung. Зарядний адаптер скасували з випуском Samsung Galaxy S21.

Згодом зарядний пристрій з коробки своїх телефонів прибрала Xiaomi.

До речі, на Apple та Samsung подали до суду за відсутні зарядні пристрої в комплекті телефонів.

Бразильський суд постановив, що Apple має виплатити компенсацію клієнту, який нещодавно придбав iPhone. Країна оштрафувала Apple на 2 мільйони доларів за цю практику, заявивши, що технологічний гігант не зміг продемонструвати рекламовану «екологічність».

Штраф у 2 млн непомітний для Apple на фоні близько $6 млрд прибутку, який за оцінками аналітиків, приніс Apple відсутній зарядний адаптер в комплекті iPhone.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися