П’ятниця, 14 Червня, 2024

У 2024 році вийде годинник K’Watch Glucose, який врятує 200 млн діабетиків: він вимірює цукор в крові без проколів

Уже у 2024 році діабетики зможуть забути про щоденне проколювання тіла для аналізу крові на рівень цукру. Тоді мають початися продажі смарт-годинника K’Watch Glucose, який пропонує неінвазивний аналіз.

Французька компанія PKvitality опублікувала результати свого третього клінічного випробування свого годинника K’Watch Glucose. Результати показали 16% похибки, перевищивши ціль у 17%-18%. Покращена результативність аналізів є наслідком оптимізації алгоритму та змінного датчика K’apsul. Перші два клінічних випробування мали похибку 22% і 19% відповідно.

Засновник компанії Люк П’єрарт каже, що завдяки K’Watch люди із діабетом отримають технологічну інновацію, яка супроводжуватиме їх у повсякденному житті. Адже вони отримують метод безболісний, без спайків, непомітний і надзвичайно практичний метод вимірювання рівня цукру в крові.

Однією з найкращих переваг цього годинника є те, що він сповістить вас за допомогою дискретних сповіщень, коли ваш цукор занадто високий і вам потрібно прийняти трохи інсуліну, щоб його знизити, або він надто низький і вам потрібно випити трохи апельсинового соку чи солодкий напій кола. Це допоможе запобігти нападу гіпоглікемії, який може призвести до втрати свідомості діабетика через те, що занадто мало цукру в крові.

Відповідно до 30-секундного рекламного відео, яке випустила компанія, годинник можна носити завжди, навіть під душем.

Цей годинник може допомогти 200 мільйонам людей у всьому світі. PKvitality сподівається, що смарт-годинник K’Watch Glucose стане доступним до 2024 року за ціною 199,99 доларів. Очікується, що змінний датчик глюкози K’apsul коштуватиме приблизно 99,90 доларів на місяць, хоча ці ціни можуть змінюватися.

Цікаво, що Apple уже кілька років натякає на появу такої ж функції в її смарт-годиннику Apple Watch. Apple використовує технологію компанії Rockley, щоб реалізувати неінвазивні показники рівня глюкози в крові.

Але, незважаючи на чутки та припущення, аналітик Марк Гурман з Bloomberg каже, що він не очікує побачити на Apple Watch Series 8 такої технології. Можливо, смарт-годинник Apple навчиться показувати температуру тіла. Apple Watch Series 8 буде представлено 7 вересня разом із новою серією iPhone 14.

Датчик глюкози також очікували в смарт-годинниках Samsung Galaxy Watch. Очікувалося, що саме Samsung і Apple першими реалізують глюкометр в споживчих пристроях, оскільки вони є одними з найбільших технологічних компаній. При цьому такий датчик мав з’явитися ще в девайсах поточного або попереднього покоління.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися