Що робити зі старим комп’ютером?

Бажаєте купити потужніший комп’ютер, але не знаєте, що ж робити зі старим обладнанням? Ось п’ять можливих варіантів, які доведуть, що не варто відправляти старий комп’ютер в утиль. Поки він працює, завжди є надія знайти йому хороший сценарій використання, пише Androidinsider.

Домашній кінотеатр

Непоганою ідеєю буде перетворити комп’ютер на домашній кінотеатр, проте далеко не всі зважуються на цей крок. Але тепер, коли вже є зайвий комп’ютер, то чому б не спробувати? Він цілком може впоратися з відтворенням відео, запуском завантажених файлів і навіть, залежно від заліза, дозволити дивитися фільми на DVD або Blu-ray. А якщо у вас є проектор, то зображення можна вивести в ще більшому форматі. І не тільки відео, але і, скажімо, для ігор.

Домашня трансляція

Старий ПК можна використати для запуску ігор віддалено. У Steam для цього є спеціальний режим, коли зображення і звук, а також всі команди з клавіатури, миші та інших контролерів транслюються через домашню мережу з основного комп’ютера на інший пристрій. Звичайно, це вимагатиме швидкого підключення Wi-Fi стандарту 802.11 n або 802.11 ac, але зате ви зможете грати в усі сучасні ігри на старому комп’ютері і, якщо це ноутбук, спокійно пересуватися по будинку, а не бути прив’язаним тільки до потужного десктопу.

Віддати дитині

Багато батьків вважають за краще давати дитині планшет з обмеженим доступом, щоб уберегти від небажаної інформації в інтернеті. Однак тепер ви можете виділити для дитини цілий комп’ютер. Це один з найпростіших способів долучити дитину до високих технологій і допомогти почати орієнтуватися в комп’ютерному світі.

Веб-сервер

Якщо у вас є свій сайт, то його можна розмістити на власному веб-сервері. При наявності вільного комп’ютера і постійного доступу в інтернет організувати такий варіант не складно. При цьому можна істотно заощадити на витратах на хостинг. Правда, варто мати на увазі, що якщо сайт має велику аудиторію щоденних відвідувачів, то власний веб-сервер, особливо на старому обладнанні, навряд чи буде гарною ідеєю через велике навантаження.

Домашнє сховище даних

Ще один сценарій використання старого комп’ютера – створення єдиного сервера для обміну файлами між пристроями в домашній мережі. Він буде виступати в ролі сховища, де ви зможете розмістити все що завгодно: музику, відео, фотографії та інший контент. Що стосується реалізації такої задумки, то є чимала кількість різного спеціального софту. Усі файли будуть знаходитися в одному місці, і до них можна буде отримати доступ з будь-якого девайса у будинку.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я