Що таке Taptic Engine в iPhone

У новому iPhone 6s розробники зробили так, що власник відчуватиме натиснення. Це стало можливим завдяки екрану з функцією 3D Touch та двигуном Taptic Engine. Експерти iFixIt за допомогою рентгенівського апарата показали, як працює новинка.

Конструкція Taptic Engine в iPhone 6s

Taptic Engine робить новий екран зручнішим у користуванні завдяки тактильному зворотному зв’язку. З ним користувач отримує додаткове підтвердження про те, чи викликано контекстне меню або попередній перегляд.

Інженери Apple описують нове рішення так: «iPhone 6s миттєво реагує на кожен жест не тільки виконанням відповідних дій на дисплеї, але і легким відгуком від приводу Taptic Engine. Сила реакції відповідає силі натискання на дисплей, тому ви точно знаєте, що робите і який буде результат».

Для розуміння механізму роботи Taptic Engine в iPhone 6s його просвітили рентгенівськими променями. Модуль цього зворотного зв’язку закритий алюмінієвим кожухом, який підтримується пружинами. Темний колір окремих компонентів пояснюється тим, що вони поглинають випромінювання і є дуже щільними.

В iPhone 6s немає звичного вібромотора. Його повністю замінює новий привід, який додає близько 15 г до ваги нових телефонів. І це одна з причин, чому батарея флагманів Apple менша за попередників: привід розташовується під акумулятором та займає досить багато місця.

Поліпшений вібромотор в iPhone 6s – не єдина нова та незвична функція. Apple також використала новий підхід до вже досить популярних та відомих «живих» фотографій.